NOVINKY

Dodávky před svátky

21.12.2016 (15:40)

Dovolujeme si upozornit všechny naše zákazníky, že objednávky podané později než 21.12. budou vyřízeny až v...

Recenze a hodnocení termoprádla GatorSkins

GatorSkins - recenze - Brian Fisher    

Recenze ATV World Briana Fishera


Na našem YouTube kanálu nyní nejdete pěknou videorecenzi termoprádla GatorSkins od populárního moderátora Briana Fishera z amerického TV pořadu věnovaného fanouškům motocyklů a zejména čtyřkolek - Fisher's ATV World - verze s českými titulky.

 

 

GatorSkins recenze HS    

Zevrubná recenze JAKUBA ŽELEZNÉHO, člena Horské služby Klínovec


... Jako vášnivý cestovatel, milovník zimních sportů a dobrovolný člen Horské služby na Klínovci (čekatel) se velmi často pohybuji venku i v nepříznivém počasí a podmínkách. K provozování svých zálib i za nepřízně počasí potřebuji vhodné vybavení a funkční prádlo.

Mezi mé nejoblíbenější zimní sporty patří sjezdové lyžování, freeridové lyžování, skialp a ledolezení. Funkčního prádla jsem vyzkoušel pěknou škálu všemožných značek, některé je vhodné pro svůj tepelný komfort, jiné pro rychlý odvod vlhkosti při fyzické zátěži. Na trhu dosud není funkční prádlo, které by nabízelo jak tepelný komfort, tak rychlý odvod vlhkosti, vždy musíte udělat nějaký kompromis.

Náhodně jsem potkal svou dlouholetou kamarádku, která mi doporučila funkční prádlo Gatorskins. Netrvalo dlouho a uskutečnilo se setkání se zástupcem pro Českou republiku, a po krátkém meetingu jsem obdržel pár kusů prádla Gatorskins na testování. K testování jsem obdržel dlouhé spodní kalhoty, triko s dlouhým rukávem a nákrčník, vše v různých velikostech...

 

Celá recenze zde.

 

 

Recenze - Svet Outdooru   "...Měl jsem možnost otestovat nové termoprádlo americké výroby GatorSkins, které je prapůvodně určeno hlavně motorkářům. Kromě "klasické" vlastnosti termoprádla, tedy to, že vás po zpocení nebude tolik studit, nabízí i další vlastnosti – poměrně slušnou větruvzdornost a voděodolnost, což jsou vlastnosti, které ocení jistě nejen motorkáři, ale i příznivci outdooru." Celou obsáhlou recenzi s fotografiemi a videem najdete na portálu www.svetoutdooru.cz

 

 

GatorSkins recenze    

V létě se s rozumem věnuji nejčastěji konzumaci, zato chladné počasí donutí mé tělo k činnosti, často nerozumné. Lyže, brusle (byť v mých letech už jen "rybniční liga") a pochopitelně rybařina. Udržet, v často velmi nepříznivých podmínkách, tělo v teplotně přijatelném stavu není nic jednoduchého. Proto s funkčním prádlem laboruji už dlouho. Teď jsem ale dostal možnost vyzkoušet Gator a mám jasného favorita! Testované triko i kalhoty prošly v letošních mrazech na jedničku. Na lyžích v Tyrolích teplota -14: kalhoty na těle, triko Gator přes spodní bavlněné - paráda do okamžiku, kdy jsem z tempa vypadl a začal chladnout, pak studilo mokré spodní. V okamžiku, kdy jsem vrstvy otočil, problém vyřešen. Brusle následující víkend teplota -10: triko i kalhoty na těle, přes jen „šusťáky“ a softshell bunda - bez chyby. Vše vypařené odvedeno od těla, pocit chladu se nedostavil ani po následném pokecu „na střídačce“. Ale co hlavně - rybaření na dírkách! Teploty od -18 do -5: Tady jsem se vrátil k bavlně na těle a Gator přes - úmyslně jsem ani v jednom případě (byť byla v rezervě, co kdyby :o)) nepoužil žádnou, mnou běžně používanou, termo vrstvu. Pokaždé jen běžnou bundu s fleecovou vložkou. Pocit komfortu jsem udržel vždy celou dobu rybolovu (cca 11:00-17:00), mrzly mi pochopitelně mokré ruce. Takže objednám ještě ponožky a rukavice a hurá na ryby do Norska. Kombinace Gator a pak už jen vrchní kombinéza a nic dalšího - už teď se těším! A to že to, s největší pravděpodobností, bude vypadat zase takhle (viz foto).

Petr K.

 

 

GatorSkins recenze  

"Thank you for the opportunity to test out Gator-Skins in Afghanistan. We track down terrorist using top secret equipment all over the country, and we both engineer, operate and setup that equipment in some of the worst and deadliest environments the country has to offer. The weather is very unpredictable, and at anytime can catch you off guard. Yesterday was 69 degrees and sunny, today it is 22 degrees, 40 knots wind, 90% humidity and 4" of snow on the ground. I use my thermal shirt next to my skin, then layer up with heavy Carhart overalls. My partner wears shirts underneath his with the Skins on the outside. Both ways, it blocks the wind and cold from getting to your core. I highly recommend Gator-Skins to anyone looking to stay warm and dry in mild or the worst weather mother nature can throw at you! Remember, our best Americans protecting this country, are not in America..."


M. and S.
PTDS Lockheed Martin, Afghanistan


"Děkujeme za příležitost vyzkoušet GatorSkins v Afghanistánu. Za použití tajných zařízení sledujeme teroristy v celé zemi a oba nastavujeme, provozujeme a seřizujeme tato zařízení v nejhorších a pro život nejnáročnějších prostředích. Počasí je prakticky nepředvídatelné a může vás kdykoliv zastihnout nepřipravené. Včera bylo 21 stupňů Celsia a slunečno, zatímco dnes je -6, 90% vlhkost, fouká vítr o rychlosti 70 km/h a na zemi leží 10cm sněhu. Mám na sobě triko GS s dlouhým rukávem a zimní kombinézu Carhart. Můj kolega nosí pod GS trikem ještě bavlněná trička. Ani jeden z nás neprofoukne a neprochladne. GatorSkins můžu jen a jen doporučit všem, kdo chtějí zůstat v teple a suchu jak při mírném, tak při extrémním počasí, se kterým nás matka příroda konfrontuje."

Z dopisu M. and S. ( jména z bezpečnostních důvodů neuvádíme)
PTDS Lockheed Martin, Afghanistan

 

 


 

 

GatorSkins - recenze                          

"...Konečně jsem se také dostala na běžky, i když to moc dobré poježdění nebylo - viditelnost asi 80m - a když se mlha zvedla, začalo pršet. Proto jsem ani nefotila. ALE! Triko i nákrčník jednoduše SUPER! Teplíčko celou dobu, vítr neměl šanci a ostatní členové "expedice" klepali kosu. Vrchní vrstva byla mokrá, krokodýl (triko GatorSkins - pozn. editor) zvenčí také trochu (nevím, jestli deštěm nebo vyvzlínanou vlhkostí zevnitř), ale rychle uschnul, takže mě nikde nic nestudilo, prostě opravdu paráda. Vzhledem k předpovídaným teplotám Jizerskou padesátku pojedu nejspíš jen ve Vašem triku. Tedy mám na mysli spíš počet vrstev na horní polovině těla ;-) I když kdybych se řídila heslem není důležité vyhrát, ani zúčastnit se, ale zaujmout, mohla bych to zkusit opravdu jen v krokodýlovi :-D"


...z emailu Terezy

 


 

 

GatorSkins - Jizerská 50 - recenze              

Tereza podruhé, tentokráte z Jizerské padesátky (zkráceno):


...Tak jsem to přežila! ...Doporučuji předem přečíst výstižný článek o tamních podmínkách :-)

Jednoduše - bylo to peklo. Stopa žádná, máza taky spíš jak na skate, takže to bylo hlavně o morálce, nehledě na to, že jsem těsně před startem zjistila, že mi v servisu vyměnili lyže, takže než jsem je sehnala, vyjížděla jsem opravdu skoro poslední. Z naší partičky (5 zkušených chlapíků a já) jeden nedojel a jednoho z předchozí vlny jsem předjela asi o 3/4 hodiny, ostatní jeli o půl hodiny pomaleji než kdy jindy. Každopádně celou cestu sněžilo nebo pršelo, takže jsem radši zvolila přes krokodýla (triko GatorSkins - pozn. editor) ještě šusťákovku a celou cestu mi bylo jako v bavlnce, i nákrčník byl parádní, při prudkých sjezdech s kopce nebo v úsecích, kde se přejíždělo mezi lesy a funěl slušný vítr, jsem se do něj zachumlala a bylo to bezva. Doporučuju, kudy chodím! 

Celkově jsem prý předjela přes 1100 lidí (tomu se mi nechce věřit), za to dneska ale neunesu ani papír :-)

Cestou jsem si několikrát všimla oficiálních fotografů, tak až budu mít fotky, samozřejmě je pošlu. Nákrčník by měl být vidět určitě, triko bylo holt pod vrchní vrstvou. Já jsem vzhledem ke zmíněným podmínkám opravdu neměla na to fotit... Teď mě ale čeká prodloužený víkend na horách, bez krokodýla nejedu a bez foťáku taky ne :-)


Foto: (c) www.KTFoto.com

 


 

 

GatorSkins recenze                                              

"Když jsem před dvěma lety začal nosit GatorSkins, rychle jsem si zvykl, že jezdit na motorce v chladném počasí se dá i bez nutnosti nabalit se jako cibule do pěti vrstev oblečení. Zatímco dřív jsem si připadal jako Eskymák, nyní mi stačí dlouhé spodky a triko GatorSkins, džíny, mikina a kožená bunda. Komukoliv, kdo chce i v teplotách pod -10 stupňů Celsia jezdit na motorce, chodit na lov, rybařit, hrabat sníh nebo jakkoliv jinak trávit čas pod širým nebem, můžu GatorSkins jen a jen doporučit."

 

Shawn Muehlbauer

 


 

 

 

GatorSkins Review

Thunder Press - Harley Davidson

Autor: Mike Staudt 

Publikováno: leden 2009

  

GatorSkins Review

Motorcycle Product News

Autor: Dean Kelly 

Publikováno: září 2009

GatorSkins Review

American Rider Magazine

Autor: Reg Kittrelle

Publikováno: únor 2010

  GatorSkins Review

Rafting Review

Autor: John Bowen

Publikováno: 2011

GatorSkins Review

Big Twin

Autor: Björn Glansk

Publikováno: červen 2010

  GatorSkins Review  
GatorSkins Review     GatorSkins Review  

 

 


Napište nám svou recenzi na některý z našich produktů


INEX DK nábytek | TriaGis projektanti a stavaři | Andělské pralinky cukrovinky | Peter Tistan stylista | TalkCV jobbovník | BOKR obecně prospěšná činnost | Ochrana obyvatel obecně prospěšná činnost |