NOVINKY

Dodávky před svátky

21.12.2016 (15:40)

Dovolujeme si upozornit všechny naše zákazníky, že objednávky podané později než 21.12. budou vyřízeny až v...

Proč zvolit termo oblečení od značky GatorSkins?

 

HI-TECH MATERIÁL GATORSKINS FUNGUJE JINAK

Narozdíl od drtivé většiny typů termoprádla, oblečení GatorSkins se nenosí upnuté na těle, nýbrž volnější, aby mezi pokožkou a textilem existovala vrstva vzduchu ohřátá přirozeným tělesným teplem. To navíc umožňuje nosit jej nejen přímo na těle, ale také jako druhou vrstvu - např. přes první funkční vrstvu (viz např. 1. vrstva - muži nebo 1. vrstva - ženy) či bavlněné triko, což řadě uživatelů vyhovuje více. Tepelně-izolační efekt prádla se tím nijak nesnižuje. Při výběru správné velikosti prádlo odpuzuje vodu a nedovolí větru, aby pronikl skrze svrchní vrstvu. To vše díky speciální metodě kruhově-křížového tkaní.

 

FUNKČNÍ TERMO OBLEČENÍ GATORSKINS JE UNIVERZÁLNÍ

Oděvy GatorSkins jsou vhodné pro všechny druhy aktivit. Ochrání vás před chladem nejen při sportu, ale také při práci a jakýchkoliv jiných aktivitách. Materiál obstál v zátěžových testech sportovců, policistů, horské služby, ale i v povoláních jako veterinář, stavař, skladník nebo železničář, což jenom podtrhuje univerzálnost využití termoprádla GatorSkins.

 

OBLEČENÍ GATORSKINS NENÍ NA JEDNU SEZÓNU

Materiál, z nějž se vyrábí termo oblečení GatorSkins je neobyčejně pevný a houževnatý. Látka je tkána takovým způsobem, že i když dojde k mechanickému poškození (protržení), dále se nepáře ani netřepí. Ani při četném praní nikterak neutrpí tepelně-izolační vlastnosti textilu.

 

GATORSKINS MYSLÍ NA DETAILY

Trika GatorSkins mají pevné úplety na krku a kolem zápěstí, kalhoty nad kotníky. Díky tomu nedochází k žádným nežádoucím únikům tepla. Trika mají dále prodloužená záda, aby při pohybu uživatele neodhalovala citlivou oblast kříže a ledvin.

 

GatorSkins - náplet rukávu Gatorskins - náplet nohavice 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Mikiny GatorSkins mají navíc v lemu rukávů otvory na protažení palců, dlouhý zip u krku pro zvýšení komfortu při změnách okolní teploty a kapsu 'klokanku' Celkově jsou delší, protože se počítá s tím, že budou nošeny přes kalhoty (narozdíl od trik první vrstvy).

 

GatorSkins - otvor pro palec    Gatorskins - zip   

GatorSkins - kapsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SORTIMENT VÝROBKŮ GATORSKINS JE KOMPLETNÍ

Mnozí výrobci nabízejí pouze trika a spodní kalhoty. Naproti tomu GatorSkins produkuje kompletní sadu oděvů a příslušenství – kuklou počínaje a ponožkovými návleky konče. To vám umožní zůstat v teple „od hlavy až k patě“. Mnozí dosavadní zákazníci se shodli, že jediná část jejich těla, která přece jen pocítí chlad, je nos.

 

Kolekce GatorSkins

 

 

FUNKČNÍ TERMO OBLEČENÍ GATORSKINS MÁ NEJVĚTŠÍ ŠKÁLU VELIKOSTÍ

Oblečení GatorSkins se vyrábí v široké škále velikostí (pánská trika od XS až po 6XL, dámská trika do 2XL), z níž si – jak doufáme – vybere každý.

 

 

GatorSkins - eshop

INEX DK nábytek | TriaGis projektanti a stavaři | Andělské pralinky cukrovinky | Peter Tistan stylista | TalkCV jobbovník | BOKR obecně prospěšná činnost | Ochrana obyvatel obecně prospěšná činnost |